| NO.: | WY-04D |
| Power: | 1000W+1000W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 155mm+155mm |
| Material: | Iron Steel |
| Colour available: | white,black,coffee,silvery,etc |
| Product approval: | CE |
| CTN Size: | 84x28x45cm,12PCS/CTN |
| G.W.: | 32KGS/CTN |
| N.W.: | 30KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 3276PCS/273CTN |
| Qty/40'HQ: | 7800PCS/650CTNS |