| NO.: | WY-01A |
| Power: | 1500W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 185mm |
| Material: | Iron Steel |
| Colour available: | white,black,coffee,silvery,etc |
| Product approval: | CE |
| CTN Size: | 46x28x61cm,12PCS/CTN |
| G.W.: | 25KGS/CTN |
| N.W.: | 22KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 3948PCS/329CTN |
| Qty/40'HQ: | 10020PCS/835CTNS |