| NO.: | WY-01B |
| Power: | 500W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 100mm |
| Material: | Iron Steel |
| Colour available: | white,black,coffee,silvery,etc |
| Product approval: | CE |
| CTN Size: | 36x34x38.5cm,24PCS/CTN |
| G.W.: | 23KGS/CTN |
| N.W.: | 21KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 13272PCS/553CTN |
| Qty/40'HQ: | 33696PCS/1404CTNS |