| NO.: | WY-05F |
| Power: | 1000W+1000W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 140mm+140mm |
| Material: | Iron Steel |
| Colour available: | white,black,coffee,silvery,etc |
| Product approval: | CE |
| CTN Size: | 50x29.5x52.5cm,6PCS/CTN |
| G.W.: | 11KGS/CTN |
| N.W.: | 9KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 2280PCS/380CTN |
| Qty/40'HQ: | 5460PCS/910CTNS |