| NO.: | WY-08A |
| Power: | 1000W+1000W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 140mm+140mm |
| Material: | Iron Steel |
| Colour available: | white,black,coffee,silvery,etc |
| Product approval: | CE |
| CTN Size: | 50.5x31x49.5cm,6PCS/CTN |
| G.W.: | 11KGS/CTN |
| N.W.: | 9.5KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 2220PCS/370CTN |
| Qty/40'HQ: | 10920PCS/890CTNS |