| NO.: | WY-12 |
| Oil capacity: | 3L |
| Power: | 2200W |
| Voltage: | 220V/240V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 130-190 |
| Material: | Enamel painting Steel |
| CTN Size: | 61.5x44x32cm,2PCS/CTN |
| G.W.: | 8.6KGS/CTN |
| N.W.: | 6KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 672PCS/336CTN |
| Qty/40'HQ: | 2088PCS/1044CTNS |