| NO.: | WY-02C |
| Power: | 1000W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 140mm |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | as pic |
| Product approval: | CE |
| CTN Size: | 46.5x24.5x57.5cm,12PCS/CTN |
| G.W.: | 11KGS/CTN |
| N.W.: | 9.5KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 4716PCS/393CTN |
| Qty/40'HQ: | 12000PCS/1000CTNS |