| NO.: | THP-2 |
| Power: | 500W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 110mm |
| Material: | Iron Steel |
| Colour available: | black,silvery |
| Product approval: | / |
| CTN Size: | 61x46x19cm,12PCS/CTN |
| G.W.: | 11KGS/CTN |
| N.W.: | 9.5KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 6336PCS/528CTN |
| Qty/40'HQ: | 15396PCS/1283CTNS |