| NO.: | WY-04 |
| Power: | 1000W+1000W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 155mm+155mm |
| Material: | Iron Steel |
| Colour available: | white,black,coffee,silvery,etc |
| Product approval: | CE |
| CTN Size: | 48x31x49.5cm,6PCS/CTN |
| G.W.: | 19KGS/CTN |
| N.W.: | 17KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 2106PCS/351CTN |
| Qty/40'HQ: | 5346PCS/891CTNS |