| NO.: | WY-04C |
| Power: | 1000W+1000W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 155mm+155mm |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | as pic |
| Product approval: | CE |
| CTN Size: | 58.5x31x53cm,6PCS/CTN |
| G.W.: | 19KGS/CTN |
| N.W.: | 17KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 1620PCS/270CTN |
| Qty/40'HQ: | 4122PCS/687CTNS |