| NO.: | WY-07 |
| Power: | 1000W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 140mm |
| Material: | Iron Steel |
| Colour available: | Sapphire blue,black |
| Product approval: | CE |
| CTN Size: | 39.5x31.5x65.5cm,8PCS/CTN |
| G.W.: | 17KGS/CTN |
| N.W.: | 15.5KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 2760PCS/345CTN |
| Qty/40'HQ: | 6672PCS/834CTNS |