| NO.: | WY-07A |
| Power: | 1000W |
| Voltage: | 110V/220V |
| Frenquency: | 50HZ-60HZ |
| Hot plate Diameter: | 145mm |
| Material: | Iron Steel |
| Colour available: | white,black,coffee,silvery,etc |
| Product approval: | CE |
| CTN Size: | 50.5x26x57.5cm,12PCS/CTN |
| G.W.: | 12KGS/CTN |
| N.W.: | 10KGS/CTN |
| Qty/20'FCL: | 4608PCS/384CTN |
| Qty/40'HQ: | 10920PCS/910CTNS |